Close

Міхал Фабус, PhD

Посада: проректор з іноземних справ; викладач

Міхал Фабуш, к.т.н. факультет міжнародної економіки, отриманий в Університеті економіки у Братиславі, в даний час проректор з іноземних справ; Викладач кафедри економіки та фінансів, начальник відділу, координатор Startup Center - GrowUp, школа економіки та менеджменту в Братиславі (SEMpa) Словаччина.
Міхал є старшим викладачем у сфері міжнародної економіки та менеджменту, економічної політики Європейського Союзу. Орієнтовані на теми ПІІ та ЄС. В даний час є членом редакційних колегій міжнародних наукових журналів у Литві, Чехії, Україні та Словаччині (деякі з них проіндексовані в базах даних SCOPUS або Web of Science).
Міхал також є генеральним директором і партнером компанії PROEN Ltd. Словаччина (консультаційні послуги у сфері енергоефективності); Віце-президент Асоціації промислової екології в Словаччині; Член Міжнародної комісії журі при Генеральному директорі Європейської Комісії з питань охорони навколишнього середовища, призначений урядом Словацької Республіки (МОЗ); Член Моніторингового комітету з досліджень та інновацій в оперативній програмі Міністерства освіти, науки і спорту Словацької Республіки.