Close

Ладислав Кабат

Посада: директор Науково-дослідного центру; викладач

Він отримав вищу освіту з операційних досліджень в Братиславському економічному університеті та ступінь доктора наук в Інституті народного господарства ім. Плеханова в Москві. Працював з університетськими установами в Чехословаччині, а потім з університетами Чехії та Словаччини (Прага, Брно, Братислава та Нітра).
Його наукові інтереси в основному пов'язані зі статистикою та її застосуванням у обробці даних у соціальній та економічній науці. Крім того, він має тривалий інтерес до інтелектуального аналізу даних та якості даних.
Він також має великий міжнародний досвід роботи з вищими навчальними закладами, а також запрошений професор і приїжджає в університет Гани в Аккрі, Університет штату Делавер, Корнельський університет, Університет Texax A&M, Університет Західної Вірджинії і університет Пердью.
Він встановив активні контакти та співпрацю з кількома міжнародними інституціями. Найважливішою була його позиція Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) ООН в Римі, де він працював директором Статистичного відділу. На цій посаді він брав участь у різних програмах країн, що розвиваються, на основі їхніх національних статистичних засобів.
Протягом певного періоду він також працював членом Європейського статистичного консультативного комітету (ESAC).